Компанія "СпецТрансЛьвів"
www.spectrans.lviv.ua

Послуги по перевезенню


Великий досвід у сфері перевезення вантажів з використанням транспортних засобів, оснащених потужними маніпуляторами, під керівництвом професійних водіїв дозволяє надати нашій компанії не лише стандартний набір послуг з навантаження та транспортування, але й ряд ексклюзивних послуг, що потребують особливої акуратності при виконанні. Перевезення майже всіх габаритних конструкцій, де є потреба в само завантаженні і само розвантаженні.
Вам необхідно швидко доставити об'ємний вантаж, перевезти будматеріали, будівельний вагончик або гараж? Вантажівки, оснащені маніпуляторними установками, дозволяють перевозити найрізноманітніші вантажі: будматеріали (бруківку, тротуарну плитку, цеглу, блоки, металеві конструкції, генератори, біг-борди, бетонні кільця, плити, тощо), перевезення контейнерів, гаражів, кіосків, вагончиків, павільйонів, залізобетонні конструкції , плити перекриття, плити дорожні, кільця, днища, кришки колодязів, палі, гс і керамзитобетонні блоки, цегла керамічна, борт і плитка тротуарна (дорожня), плитка керамічна, труби, арматура, швелер, металоконструкції, покрівельні матеріали, черепиця, ліси, опалубка, дошка, зруб, ліс, лазні, верстати, будівельні вагончики, блок-модулі, з д і морські контейнера, павільйони, справні біотуалети, біл-борди, сухі суміші, бетон, сипучі матеріали, гіпсокартон, скло, меблі, промтовари, та інші вантажі ...

Компанія «СпецТрансЛьвів» пропонує послуги навантаження, розвантаження та перевезення будь-яких вантажів. Замовлення обробляються в залежності від наявності вантажного транспорту.

 

«СпецТрансЛьвів» пропонує Вам:

 

«СпецТрансЛьвів» гарантує Вам:

 

«СпецТрансЛьвів» надає такі послуги, як:

 

При необхідності, водій-перевізник може професійно пояснити специфіку умов для вантажоперевезення саме вашого вантажу і допоможе підібрати оптимальний набір техніки. Компетентні водії доставлять ваш вантаж в будь-яку точку Львова, Львівської, України та Європи.

Подача вантажних машин здійснюється у зручний для вас час і місце. Постійний контроль над виконанням замовлень гарантує мінімальні терміни доставки вантажів.

Ми завжди з розумінням ставимось до кожного з наших клієнтів, повністю вникаємо в поставлені задачі і пропонуємо оптимальний варіант вирішення.
Наша компанія обслуговує як державні установи,так і приватні об'єкти з різними бюджетами,а також готова запропонувати гнучку систему знижок.

ЗВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМУЄТЕ НАДІЙНОГО ПАРТНЕРА ТА ПОМІЧНИКА!!!

Всі права захищено. © СпецТрансЛьвів - Вантажні перевезення у Львові, Україні та Європі 2013 – 2021. Створення сайту - студiя "sites creating by Nichol"